Paylaş

Hakkımızda

01

Bizim Hakkımızda

Dekomim Mimarlık profesyonel yönetim kadrosuyla ve ekibiyle, kalitesinden ödün vermeden, taahhütlerini eksiksiz ve zamanında tamamlayarak yenilikçi, modern ve çağdaş yaşamlar yaratmak amacıyla 1998 yılında kurulmuştur.

Vizyonumuz dünyadaki değişime ve gelişime paralel olarak yaptığımız işlerde görselliği ve işlevselliği harmanlayıp elde ettiğimiz tasarım ve uygulama bilgisi ile uzman olduğumuz tüm alanlarda en iyi olmak.

Hedefinize ulaşabilmeniz için mimari süreç içinde; program, tasarım, uygulama, kullanım ve diğer evrelerdeki kararlarınızda size yardımcı olalım. Projelendirmeden başlayan, anahtar teslimine kadar hizmet. Farklı faaliyet alanlardaki danışman ve uzman ekiplerinin entegrasyonu ile kapsamlı proje yönetimi, yeniliklere açık yenilikçi ve sürdürülebilir projeler. Sektörün en kapsamlı ve güncel faaliyet takibi.

02

Her alanda iddialıyız!

Dekomim Mimarlık olarak siz değerli müşterilerimiz için en estetik ve hesaplı çözümleri, yenilikçi ve çevreci bir bakış açısı ile harmanlayıp, geleceğe yön veren tasarımlar oluşturmayı kendimize amaç belirledik. Sürekli olarak sektör ve dünya gündemindeki güncellemeleri takip eden genç ve dinamik ekibimizle en kaliteli hizmeti verebilmek için 22 yıldır sizlerleyiz.

%

Mimarlık

%

Tasarım

%

İnşaat